+38 096 946 55 62 +38 066 467 42 64
Оформлення замовлення
грн.
Українська

Вітамини World's Food Nutrition для жінок і чоловіків

На відміну від аптечних препаратів, комплекси вітамінів World's Food Nutrition для спортсменів містять підвищені концентрації нутрієнтівВітаміни Magnesium Plus 8
Magnesium Plus 8  - дієтична добавка, щоб компенсувати підвищену потребу магнію і мінерального ..
Magnesium Plus 8  - дієтична добавка, щоб компенсувати підвищену потребу магнію і...
653.57 грн.
Вітаміни Multimineral Drink
Комбінований засіб, що містить всі необхідні для нормального функціонування організму вітаміни і мін..
Комбінований засіб, що містить всі необхідні для нормального функціонування організму ...
446.56 грн.
Вітаміни One A Day
Вітаміни One A Day містять пакет вітамінів і мінералів, який був розроблений в якості харчової добав..
Вітаміни One A Day містять пакет вітамінів і мінералів, який був розроблений в якості ...
385.17 грн.
Вітаміни VITAMIN C
NOSOROG VITAMIN C - поживна добавка, незамінна для синтезу колагену і карнитина отже, важлива для шк..
NOSOROG VITAMIN C - поживна добавка, незамінна для синтезу колагену і карнитина отже, ...
81.53 грн.
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Вітаміни для спорту


Вітаміни для спортсменів - це комплексні добавки на основі рослинних екстрактів, амінокислот, травних ензимів, мінералів і мікроелементів та антиоксидантів. На відміну від аптечних препаратів, комплекси вітамінів для спортсменів відносяться до категорії БАД і містять підвищені концентрації нутрієнтів. Це пов'язано з тим, що спортсмени відчувають наднавантаження. А значить - потребують посиленої вітамінно-мінеральної підтримки.

 

Як відомо, вітаміни і мінерали беруть участь практично у всіх процесах, що відбуваються в організмі людини. Вони регулюють синтез білків, гормонів і ферментів, нормалізують обмін речовин, посилюють регенерацію клітин і надають комплексну підтримку імунітету. Самі по собі вітаміни «для м'язів» не мають анаболічних властивостей. Однак їх нестача може істотно зменшити ефективність кардіо та силових навантажень. А вряді випадків - «підірвати» здоров'я і звести до мінімуму результат важких тарегулярних тренувань.

 

З одного боку, додатковий прийом вітамінно-мінеральних добавок компенсує підвищену витрату поживних з'єднань і нормалізує обмін речовин. З іншого - дозволить організму витягти максимум користі зі звичайної їжі.

 

Вітаміни для спортсменів - це комплексні добавки на основі  рослинних екстрактів, амінокислот, травних ензимів, мінералів і мікроелементів та антиоксидантів. На відміну від аптечних препаратів, комплекси вітамінів для спортсменів відносяться до категорії БАД і містять підвищені концентрації нутрієнтів. Це пов'язано з тим, що спортсмени відчувають наднавантаження. А значить - потребують посиленої вітамінно-мінеральної підтримки.


Роль вітамінів під час спортивних навантажень


Як відомо, вітаміни і мінерали беруть участь практично у всіх процесах, що відбуваються в організмі людини. Вони регулюють синтез білків, гормонів і ферментів, нормалізують обмін речовин, посилюють регенерацію клітин і надають комплексну підтримку імунітету. Самі по собі вітаміни «для м'язів» не мають анаболічних властивостей. Однак їх нестача може істотно зменшити ефективність кардіо та силових навантажень. А в ряді випадків - «підірвати» здоров'я і звести до мінімуму результат важких та регулярних тренувань.


З одного боку, додатковий прийом вітамінно-мінеральних добавок компенсує підвищену витрату поживних з'єднань і нормалізує обмін речовин. З іншого - дозволить організму витягти максимум користі зі звичайної їжі.


Функція мінералів і вітамінів в спортивному харчуванні


Самі по собі мінерали - речовини неорганічного походження. Однак їх значущість для здоров'я людини велика. Вони відповідають за провідність і скорочення нервових імпульсів, електролітний баланс, міцність і щільність кісткової тканини, вироблення тестостерону та енергії. Спортивне харчування (вітаміни, мінерали) дозволяє заповнити нестачу цих елементів. Прийом вітамінно-мінеральних комплексів відіграє важливу роль в житті атлетів і бодібілдерів у зв'язку з тим, що у них підвищений метаболізм.


При цьому професіонали рекомендують вживати не звичайні, а спортивні вітаміни і мінерали. Якщо бути точніше, спортсменам необхідно застосовувати спеціальне харчування, багате на дані речовини. Адже якщо ви посилено займаєтеся в тренажерному залі, мінерали і вітаміни потрібні вам у великих кількостях в порівнянні з тими, хто веде середньо- і малорухливий спосіб життя. Тому ми пропонуємо вам спеціальні комплекси, що включають в себе повний набір необхідних мінералів і вітамінів. Приймаючи їх, ви поповните запас цих речовин у своєму організмі.


Додавши в раціон розроблені спеціально для спортсменів вітамінно-мінеральні комплекси World's Food Nutrition, ви помітите, як підвищилася фізична активність і витривалість вашого організму. Дані препарати запобігають поганому самопочуттю після інтенсивних тренувань. 


Найкращі вітаміни для спортсменів


Який вітамінно-мінеральний комплекс World's Food Nutrition для спортсменів можна вважати кращим? Універсальних рекомендацій немає. Але є добавки, ефективність яких доведена клінічними дослідженнями і підтверджена відгуками. Саме такі продукти і представлені в нашому каталозі. Перш, ніж купити спортивне харчування, вітаміни у Луцьку, ви можете вибрати з загального переліку потрібну категорію. Або скористатися безкоштовною консультацією наших фахівців.