+38 096 946 55 62 +38 066 467 42 64
Оформлення замовлення
грн.
Українська

Спортивне обладнання для пауерліфтингу

Пауерліфтинг, як зрозуміло з назви, це вид спорту, який полягає в піднятті максимально можливої ваги. Звичайно, проводити такі складні спортивні вправи неможливо без допоміжного обладнання.
Жимова лавка для пауерліфтингу
Жимова лавка виконана згідно правил IPF і відповідає всім параметрам і нормам. Тобто відповідає прав..
Жимова лавка виконана згідно правил IPF і відповідає всім параметрам і нормам. Тобто в...
13302.97 грн.
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Додаткові пристрої для пауерліфтингу називають «пристроями для триборства». Адже основними трьома вправами дисципліни є наступні: жим лежачи, присідання, тяга. Всі вправи виконуються зі штангою, розташованої відповідно біля грудей, на спині, біля стегон. Саме тому основним снарядом в даній області є штанга, яка складається з грифа і «блінів», посаджених на неї для збільшення ваги.

Укупі зі штангою найважливішим елементом екіпіровки ліфтера є лавка, лежачи на якій виконується одна з найважливіших вправ - жим. Лавка оббита шкірою і містить пом'якшувачі, збоку до каркасу приварені тримачі для штанги, вони переміщаються у вертикальному напрямку для зручності спортсмена.

Менш важливим, але досить застосовним допоміжним обладнанням є важіль для підриву штанги. Вартість його невисока, а рівень корисності дуже високий, тому практично кожен тренажерний зал має в наявності даний важіль. Не виключено його використання в особистому залі, скажімо, в приватному будинку. Особливо він корисний при виконанні вправ удвох. Звичайно, дуже зручно мати спеціалізований стілець для присідань, він м'який, існує можливість зміни його висоти. Також існують різні допоміжні підставки і платформи, щоб, наприклад, не розбити підлоги приміщення.