+38 096 946 55 62 +38 066 467 42 64
Оформлення замовлення
грн.
Українська

Рибоза World's Food Nutrition позитивно впливає на енергообмін спортсмена

Рибоза World's Food Nutrition має доведений позитивний ефект на працездатність людини, і його фізичний потенціал при використанні рибози в якості доповнення до харчування спортсмена.Рибоза D-RIBOSE PUR
D-рибоза є моносахаридом, який знаходиться в кожній людській клітині і грає ключову роль у формуванн..
D-рибоза є моносахаридом, який знаходиться в кожній людській клітині і грає ключову ро...
1037.06 грн.
Рибячий жир Омега 3
Чим корисний риб'ячий жир?Користь риб'ячого жиру полягає в тому, що в ньому містяться важливі для зд..
Чим корисний риб'ячий жир?Користь риб'ячого жиру полягає в тому, що в ньому містяться ...
480.11 грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Рибоза для атлетів та спортсменів


Вашому тілу потрібнотримати виробництво аденозинтрифосфату (АТФ) на найвищому можливому рівні для максимального вироблення енергії. Рибоза, що входить до складу АТФ, є абсолютно необхідною для вашого серця і скелетних м'язів, щоб спортсмен мав енергію, необхідну для забезпечення максимальної сили і витривалості.

 

Більшість людей знають, що організм використовує глюкозу, рибозу і жирні кислоти в якості джерел енергії і це підтримує виробництво молекул АТФ для енергетичного балансу.

 

Але недавнє дослідження також показує, що поставка фактичних молекул АТФ знижується під час фізичних вправ, і може стати чинником обмеження продуктивності, а також збільшити час відновлення енергії після вправ.

 

Дія рибози

 

Нова дієтична добавка -рибоза, підвищує рівень АТФ і енергії, і це науково доведено. Рибоза має доведений позитивний ефект на працездатність людини, і його фізичний потенціал при використанні рибози в якості доповнення до харчування.

 

Рибоза World's Food Nutrition використовується в організмі як попередник для виготовлення молекули АТФ, а також білків, ДНК, РНК та інших нуклеотидів.

 

Таким чином, основна перевага прийняття рибози World's Food Nutrition є збереження і поповнення рівня молекул АТФ у вашому тілі, і вторинне перевага - рибоза сприяє безпосередньому виробництву енергії в якості енергетичного субстрату.

 

Навіщо потрібно приймати рибозу?

 

Коли ви тренуєтеся, деякі з АТФ, які ваше тіло використовує для енергії, втрачаються з ваших клітин і повинні бути замінені. Рибоза є єдиним з'єднанням, яке організм використовує в якості відправної точки, щоб замінити ці молекули. Однак, виробництво рибози в серці і скелетних м'язів є повільним процесом, і не завжди може йти в ногу з втратою енергії або напруженим, інтенсивним тренуванням. У нормальних умовах, це може зайняти кілька днів, щоб повністю відновити молекули АТФ. Ось чому варто приймати рибозу в доповнення до харчування спортсмена.

 

Зниження ATФ також знижує продуктивність і витривалість спортсмена у фітнес-клубі. Дослідження показали,що зменшення АТФ може становити 37% після періодів високої інтенсивності вправ. І м'язові волокна використовують АТФ для отримання енергії.

 

Дозування рибози

 

Дослідження показали, що близько 3 до 5 грамів рибози, прийняті щодня, має бути достатнім для того, щоб серце і скелетні м'язові клітини мали достатній запас. Спортсмени і люди можуть трохи збільшувати дозу. Насправді, ці люди можуть вимагати від 10 до 20 грамів або більше в день.


Курс - це почати з близько 5 грамів рибози в день. Якщо ви відчуваєте, вам потрібно більше, збільшите дозування приблизно від 3 до 7 грамів на день. Тим не менш, не варто приймати більше, ніж від 15 до 20 грамів на день. Для людей з серцевими проблемами або проблемами з системою кровообігу, які хочуть спробувати використовувати рибозу для збільшення толерантності до фізичного навантаження або зменшити хворобливість після тренування, повинні робити це під наглядом лікаря.