+38 096 946 55 62 +38 066 467 42 64
Оформлення замовлення
грн.
Українська

Лецитин World's Food Nutrition: інструкція, застосування і користь лецитину

Високоякісний Лецитин World's Food Nutrition відрізняється високим вмістом фосфатидів (відомим під назвою фосфатидил-В4)Лецитин Lecithin Granulat
Лецитин дуже насичений холіном, необхідним живильною речовиною для всіх клітин організму. Лецитин є ..
Лецитин дуже насичений холіном, необхідним живильною речовиною для всіх клітин організ...
500.25 грн.
Лецитин Lecithin Granulat
Лецитин дуже насичений холіном, необхідним живильною речовиною для всіх клітин організму. Лецитин є ..
Лецитин дуже насичений холіном, необхідним живильною речовиною для всіх клітин організ...
730.41 грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Лецитин як елемент спортивного харчування

Lecithin (лецитин) - дослівно перекладається "яєчний жовток" з грецької. Він міститься у всіх живих організмах, але видобувається з яєць та бобів сої. Дуже важливо відзначити, що так званий лецитин містить всього одну третину справжнього лецитину, інші дві третини - це інші фосфоліпіди. Високоякісний Лецитин WFN відрізняється високим вмістом фосфатидів (відомим під назвою фосфатидил-В4). Були проведені великі дослідження з вивчення впливу лецитину на повсякденну дієту. Короткий висновок про користь лецитину для клітин організму дає достатньо причин включити лецитин у великих кількостях і в Вашу дієту!

Переваги лецитину World's Food Nutrition

Є дуже багато переваг, які може надати лецитин World's Food Nutrition для спортсменів. Найбільш популярні причини для використання лецитину - це руйнування жирів в організмі. Лецитин можна виявити в організмі на клітинному рівні, і хоча він не є необхідною живильною речовиною, він відіграє важливу роль у регулюванні та контролі припливу поживних речовин, а також виведення шкідливих речовин з клітки.

Протягом багатьох десятиліть лецитин також використовувався для лікування високого рівня холестерину, оскільки він запобігає об'єднання поганого холестерину і жирів на стінках артерій. Він також використовується, щоб запобігти цирозу печінки, оскільки він допомагає розігнати жир і зруйнувати його для того, щоб він не збирався в печінці. Оскільки лецитин прискорює дегенерацію жирів і пов'язаний з ними обмін речовин, соєва форма лецитину використовується для того, щоб допомогти людям скинути зайву вагу.

Для чого потрібен лецитин?

Вважається, що лецитин також допомагає у профілактиці жовчнокам'яної хвороби і сприяє здоровому функціонуванню жовчного міхура. Добавки з лецитином також часто виписуються для поліпшення пам'яті тим людям, у яких є захворювання, пов'язані з головним мозком, або такі хвороби, як деменція, амнезія або хвороба Альцгеймера. Крім того, лецитин використовується у видах спорту, націлених на витривалість, для підвищення фізичної працездатності спортсменів.

Також говорять про те, що лецитин є засобом лікування психозу, хвороби серця і навіть деяких видів раку. Тим не менше, немає ніяких досліджень, які в даний час могли б це довести.

Лецитин для жінок

Якщо говорити про жінок, то проведені дослідження показали зв'язок між функціонуванням лецитину і репродуктивним здоров'ям жінок. Під час вагітності лецитин і холін (основні компоненти) можуть допомогти зберегти здорову вагітність. Ці речовини також допомагають сформувати ідеальний етап розвитку дитини. Існує також твердження (необхідні додаткові дослідження), що лецитин допомагає підтримувати здоровий розвиток клітин грудей і залозисте функціонування. Саме тому можна виявити велику кількість лецитину в добавках для збільшення грудей.

Інструкція із застосування лецитину

LECITHIN GRANULAT WORLD'S FOOD NUTRITION

Лецитин дуже насичений холіном, необхідним живильною речовиною для всіх клітин організму. Лецитин є найбільш важливим будівельним блоком клітинних мембран і присутній у високих концентраціях в мозковій тканині і нервовій системі. Спортсмени використовували його, зокрема, для запуску регенеративних здібностей.

Рекомендоване дозування: 2 - 3 чайні ложки по 3,5 г на день з їжею, для додавання смакових якостей рекомендується розбавляти в молоці, соку, або йогурті.

Рекомендована добова доза не повинна бути перевищена! Не може бути заміною для різноманітного і збалансованого харчування! Зберігати в недоступному для дітей місці!