+38 096 946 55 62 +38 066 467 42 64
Оформлення замовлення
грн.
Українська

Гейнери World's Food Nutrition для набору маси

Гейнер World's Food Nutrition насичує організм вуглеводами - чистим джерелом енергії, і білками, які вкрай необхідні для будівництва м'язів.Гейнер Basic Muscle Mass
BASIC MUSCLE MASS від World`s Food Nutrition – це гейнер, для м'язевого набору маси з сировоточно..
BASIC MUSCLE MASS від World`s Food Nutrition – це гейнер, для м'язевого набору маси ...
515.68 грн.
Гейнер PREMIUM MUSCLE MASS
Високоякісний гейнер PREMIUM MUSCLE MASS з підвищеним вмістом білка чотирьох компонентів (молочний б..
Високоякісний гейнер PREMIUM MUSCLE MASS з підвищеним вмістом білка чотирьох компонент...
745.50 грн.
Гейнер Sports Meal
Sports Meal 1 кг - особливий гейнер, тому що він містить якісні білки і вуглеводи вівсянки, постачал..
Sports Meal 1 кг - особливий гейнер, тому що він містить якісні білки і вуглеводи вівс...
703.56 грн.
Гейнер PREMIUM MUSCLE MASS
Високоякісний гейнер PREMIUM MUSCLE MASS з підвищеним вмістом білка чотирьох компонентів (молочний б..
Високоякісний гейнер PREMIUM MUSCLE MASS з підвищеним вмістом білка чотирьох компонент...
688.13 грн.
Гейнер Basic Muscle Mass
BASIC MUSCLE MASS від World`s Food Nutrition – це гейнер, для м'язевого набору маси з сировоточного ..
BASIC MUSCLE MASS від World`s Food Nutrition – це гейнер, для м'язевого набору маси з ...
1207.84 грн.
Гейнер BIG BOSS
NOSOROG BIG BOSS GAINER представляє собою універсальний гейнер, для спортсменів, які прагнуть максим..
NOSOROG BIG BOSS GAINER представляє собою універсальний гейнер, для спортсменів, які п...
313.70 грн.
Гейнер Crash Weight
Гейнер CRASH WEIGHT - це дуже добре розчинний порошок для створення напою з білків і вугле..
Гейнер CRASH WEIGHT - це дуже добре розчинний порошок для створення напою з ...
503.94 грн.
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Що таке гейнер і кому він підходить?

У спортивному харчуванні існує велика кількість добавок, без яких походи в тренажерний зал дадуть результат, але дуже невеликий і через тривалий час. Однією з таких добавок є гейнери - комплекси, що складаються збілків і вуглеводів в приблизній пропорції 30/70%, таким чином, забезпечують подвійний ефект. Гейнер насичує організм вуглеводами - чистим джерелом енергії, і білками, які вкрай необхідні для будівництва м'язів.

Варто пам'ятати, що гейнер купити необхідно не всім, а, впершу чергу тим спортсменам, у яких спостерігається прискорений обмін процесів і, відповідно, проблеми з набором ваги. Такі люди будуть відчувати певні труднощі при нарощуванні м'язової маси, оскільки корисні речовини засвоюються перш, ніж вони доходять до мети, тобто, до м'язових волокон.

Таким людям просто необхідно купити гейнери World's Food Nutrition, які матимуть більшу ефективність, ніж чистий протеїн.

Кому необхідні гейнери?

Що ж стосується людей, схильних до повноти, їм приймати гейнери не рекомендується, оскільки більша частина вуглеводів буде трансформуватися в жирову тканину. Для спортсменів, які цілеспрямовано борються із зайвою вагою, найкраще перейти на протеїнові суміші.

Купити гейнер необхідно також і для того, щоб мати можливість швидко відновити сили після тренування, відновити енергетичний баланс. Прийом гейнера безпосередньо після занять у залі дає можливість наповнити м'язи необхідним будівельним матеріалом і заповнити дефіцит енергії.

Де купити гейнер?

Купити гейнер World's Food Nutrition в Луцьку ви можете в інтернет-магазині Альфа Юніверс. Найбільш популярним є гейнер в порошковій формі, оскільки він легко розчиняється в рідині і швидко засвоюється.

Гейнери World's Food Nutrition дозволяють за невеликий проміжок часу досягти високих результатів, адже організм буде отримувати цінні речовини в належному обсязі. Повноцінне використання білків і вуглеводів звільнить необхідну енергію для розвитку м'язового апарату і відновлення сил.

На гейнери ціна формується на підставі декількох факторів:форми випуску, обсягу субстрату, наявності допоміжних речовин.

Вибираючи гейнер, стежте за співвідношенням в даній добавці вуглеводів і білків, оскільки цей параметр є  ключовим для повноцінного і швидкого розвитку м'язової маси.

Правила прийому гейнерів

Якщо ви прийняли вірне рішення гейнери купити, необхідно пам'ятати про правила прийому цієї цінної добавки.

Краще всього приймати гейнер безпосередньо після тренування, оскільки в цей період спостерігається так зване білково-вуглеводне вікно, яке можна закрити за допомогою гейнерів. Поглинання білково-вуглеводного комплексу дозволить швидко відновити сили, забезпечити регенераційні процеси в м'язових тканинах, придушити процеси катаболізму.

Також гейнери можна приймати і перед тренуванням. Перевага такого підходу полягає в тому, що в організм надходять речовини, з яких синтезується енергія, необхідна для ефективного тренування.

Дія гейнера на організм

Гейнер надає стимулюючу дію на енергетичний баланс ворганізмі, покращує працездатність і силові показники в процесі тренування, що позитивно позначається на стані м'язової тканини.

Гейнер, прийнятий перед тренуванням, виступає в якості палива для збільшення енергетичного потенціалу, ідеальним матеріалом для будівництва м'язових тканин. Найбільш ефективний результат гейнер дає, якщо його приймати за годину-півтори до початку тренувань, оскільки складові гейнера засвоюються протягом декількох годин.

Купити гейнер настійно рекомендується людям, що піддають організм сильним навантаженням, але не мають можливості дотримуватися дієти, харчуватися раціонально. Гейнер, звичайно, неможе замінити харчування, але він стане рятувальним кругом для організму, який не одержує поживних речовин. Гейнер, ціна якого сильно цілком демократична, виключить ймовірність зниження м'язової маси, викликаної голодуванням.