+38 096 946 55 62 +38 066 467 42 64
Оформлення замовлення
грн.
Українська

Інтернет-магазин спортивного харчування World's Food Nutrition

Вас вітає колектив інтернет-магазину спортивного харчування "Альфа Юніверс".


Ми являємося офіційним представником німецького спортивного харчування World's Food Nutrition в Україні і пропонуємо Вашій увазі амінокислоти, протеїн, гейнери, креатин та інші види харчування для спорсменів, з якими ви відчуєте вражаючі результати від тренувань. Нові дані з досліджень харчування завжди включені в розробку продукції World's Food Nutrition. Постійні перевірки гарантують, що ви завжди отримаєте незмінно високу якість. Ось чому ми даємо вам гарантію продукції високої проби!


Спортивне харчування World's Food Nutrition принципово відрізняється від багатьох бюджетних виробників чи дилерів, які часто являються просто магазинами повторного маркування та просто перепродають продукцію. У цьому випадку Ви, як споживач, ніколи не матимете можливості дізнатися про походження харчових добавок! Ми ж гарантуємо вам, що пропонуємо лише затверджені харчові добавки, відповідно до Закону Німеччини про харчові продукти. (LMBG)

 

Ми розробили цей ресурс для Вашої зручності, всі розділи розподілені по пріоритетах, кожен товар має докладний опис і інструкції по застосуванню.

Наш персонал, досвідчені спортсмени, атлети і заслужені тренери з готовністю дадуть відповідь на усі питання і порекомендують те, що потрібно саме Вам.

 

Крім інтернет-магазину, ми пропонуємо Вам відвідати наш фітнес-клуб, який розташований у Луцьку, район дитячої поліклініки, за адресою: вул. Чорновола, 3а.


Працюємо з понеділка по суботу з 08:00 до 21:30. Приїхавши, Ви можете переконатися в якості товару, подивитися сертифікати, порівняти ціни і отримати безкоштовні консультації фахівців. Це дозволить Вам зробити правильний вибір і купити спортивне харчування, яке за складом найкраще підійде для досягнення Вашої мети.

 

Спортивне харчування World's Food Nutrition

 

Спортивне харчування - це так зване мистецтво формування свого тіла, якщо воно підібране і збалансоване згідно з графіком тренувань і фізичним показаннями атлета або звичайного людини, яка вирішила домогтися успіхів у тому чи іншому виді спорту. Правильно підібраний комплекс дозволить Вам зміцнити своє здоров'я, наростити потрібний об'єм м'язів і домогтися бажаних результатів.

 

Здоровий спосіб життя зараз «у моді». Займатися спортом прагнуть багато чоловіків і жінок різного віку. Спортивні тренування не тільки формують ідеальні форми нашого тіла, а й зміцнюють імунітет, додають різноманітності в життя і дають стимул для формування лідерських здібностей в повсякденному житті.

При правильному підході необхідно не тільки виснажувати свій організм важкими тренуваннями на спортивних тренажерах, а й давати йому правильне підживлення. Досвідчений тренер розробить комплекс вправ та допоможе скласти режим харчування і підібрати необхідне харчування для спорту. Це дозволить Вам збільшити витривалість, і нормалізувати адаптацію тіла після спортивного тренування.